Yusuf Akgün Aşk Mantık İntikam Kadrosuna Dahil Oldu

Ekranların sevilen yüzlerinden Yusuf Akgün Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Bu yaz ekranlara gelen yaz dizileri arasında en çok izlenenlerden olan Aşk Mantık İntikam dizisi yeni sezonda da ekranlara gelmeye devam edecek.

No:9 Productions’un yapımcılığını yaptığı dizi Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olmaya devam ediyor. Yazlık diziler arasında en başarılı işler arasında bu yıl. Yeni sezonda eski dizilerinde tekrar başlamasıyla reytinglerde yine güzel bir sıralama yaptı. Dizi normalde Cuma akşamları Son Yaz dizisinin gününde yayınlanıyor. Fox TV gününü değiştirmeden Aşk Mantık İntikam dizisini aynen başladığı gibi devam ettirme kararı aldı. Fakat Son Yaz’ın yayın günü değişti.

Aşk Mantık İntikam Dizisine Yeni Oyuncu

Birsen Altuntaş’ın haberine göre başarılı oyuncu Yusuf Akgün Aşk Mantık İntikam dizisine dahil oldu. Yusuf Akgün dizide Mert rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak. Mert rolü ise Çağla’nın eski sevgilisi olduğu gelen bilgiler arasında.

Geçtiğimiz bölümde Çağla’nın bir kere nikah masasında terkedildiği ekranlara geldi. Büyük ihtimalle Mert karakteri Çağla ile evlenme raddesine gelip nikah masasında Çağla’yı bırakan kişi olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan 14. bölümünde Yusuf Akgün dizide yer almaya başlayacak. Yusuf Akgün’ün de kadrosuna dahil olacağı Aşk Mantık İntikam 24 Eylül Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında.

Diziye en son Çağla ve Çınar’ın annesi rolüyle Nilgün Türksever dahil olmuştu. Yusuf Akgün’ün diziye Mert karakteriyle dahil olmasının ardından dizi nasıl ilerleyecek?

Yazın En Çok İzlenen dizileri ne diye merak ediyorsanız yazımıza bir göz atın.

Ayrıca Mert’in geri gelişiyle birlikte Çağla’nın Ozan aşkı nasıl şekillenecek bekleyip göreceğiz. Yoksa Çağla eski aşkına geri mi dönecek? Bunların hepsini bekleyip göreceğiz.