Youtube’da İngilizce Altyazılı İzleyebileceğiniz Türk Filmleri

Youtube’da İngilizce altyazılı izleyebileceğiniz Türk filmleri listeledik. Youtubeda olan İngilizce altyazı seçeneği ile birlikte izleyebileceğiniz birbirinden güzel Türk filmleri; Romantik komediden, dram ve komedi tarzında filmleri bu listede bulabilirsiniz.

Youtube’da İngilizce Altyazılı İzleyebileceğiniz 5 Türk Filmi

1- Sevimli Tehlikeli

Ayça Ayşin Turan ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde olduğu çok güzel bir romantik komedi Türk filmi. Sevimli Tehlikeli filminin konusu; Küçük bir kız bebeğini kaçıran Zarok bir ailenin ömür boyu büyük acılar yaşamasına neden olmuştur. Aradan geçen uzun yıllar sonrasında Zarok eline geçen bir fırsatı değerlendirir. Daha önceden kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine götürüp vicdan azabını dindirmek ister. Fakat bu süreçte her iki karakteri de aşk dolu bir yolculuk beklemektedir.

2- Her Şey Aşktan

Başrollerinde Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer yer alıyor. Romantik komedi sevenler için güzel bir film. Her Şey Aşktan filminin konusu; Pelin bir alışveriş merkezinde çalışmaktadır. Hayatının aşkı ve aynı zamanda bir çapkın olarak tanınan İlker tarafından evlilik hazırlıkları yaptığı sırada aldatılır. Bundan sonra Pelin’in dünyası başına yıkılır. Pelin yaşadığı hayal kırıklığının ardından intikam dolu bir serüvene girer. Yakışıklı bir rock grubunun davulcusu olan Burak ile yol arkadaşlığı yapacak ve hayatını değiştirecektir. Pelin ve Burak’ın bu birlikte yaşadıklarından çok etkileneceksiniz. Çünkü bir anda kendilerini aşkın ve tutkunun içinde bulacaklar.

3- Evim Sensin

Başrollerinde Fahriye Evcen ve Özcan Deniz yer alıyor. Dram tarzında yer alan filmi youtube’da altyazılı bir şekilde bulabilirsiniz. Evim Sensin filminin konusu; Başından geçen bir ayrılık sonrasında baba evine dönen Leyla, bir yandan kırılan kalbini bir yandan da babası Selim ile olan ilişkisini onarmaya çalışmaktadır. Leyla ile tanışmadan önce hep kendisi için yaşayan İskender ise yetimhanede büyümüş ve hiç evi olmayan bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesinin nedeni de budur. Birbirine iki zıt karakter aşktan nasibini almış her şeye rağmen aradıklarını birbirinde bulurlar. İskender’in evi artık Leyla’dır.

4- Su ve Ateş

Su ve Ateş filminin başrollerinde Özcan Deniz, Yasemin Allen ve Burçin Birben yer alıyor. Drama filmi. Su ve Ateş filminin konusu; İngilizce dil eğitimi için İngiltere’ye giden ve oraya yerleşen Yağmur, uçakta Kemal ile tanışır. Yağmur uçakta tanıştığı ve gizemli bir yönünün olduğuna inandığı Kemal’e aşık olur. Kemal’in gerçekten de Yağmur’dan sakladıkları vardır. İsmi de bunlardan biri. Asıl adı Haşmet olan Kemal, aşiretler arasında bir hesaplaşmanın içindedir. Bulunduğu yerin kanunlarından kaçan Haşmet’in gerçeklerden haberi olmayan saf ve duru bir kız olan Yağmur’a olan imkansız aşkını konu ediniyor. Güneş ve Ay gibi, Su ve Ateş gibi imkansızdır bu aşk.

5- Babam ve Oğlum

Başrollerinde Çetin Tekindor ve Fikret Kuşkan’ın yer aldığı dram tarzında Türkiye’de en çok izlenen filmdir. İzleyenleri göz yaşlarına boğan filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Babam ve Oğlum konusu; Sadık evinden üniversite eğitimi için ayrılmıştır. Babası onun ziraat mühendisliği bölümünü okuyup aile çiftliklerinin idaresini almasını ister. Sadık’ın babasının istediklerini yapmaması ve farklı uğraşlar edindiğini öğrenen babası Hüseyin, oğlunun evlatlıktan reddeder. Sadık yıllar sonra hastalığından dolayı oğlu Deniz ile birlikte baba evine geri döner.