Yazın En Çok İzlenen Dizileri Neler?

Bu sene yaz aylarında yine bir çok dizi ekranlara geldi, yazın en çok izlenen dizileri neler peki? İşte size bu yazımızda bu yaz ekranlara gelen diziler arasında en çok izlenenleri sizin için listeleyeceğiz.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte televizyon ekranlarını yazlık diziler kapladı. Yaz dizileri ekranlara gelmeye devam ederken içlerinde yeni sezonda devam edecekler var. Yeni sezonu göremeden yakın zamanda final yapacaklar da olacak hiç şüphesiz. Aldıkları düşük reytingler onları yeni sezonda yer almamasına neden olacak. Aldıkları yüksek reytinglerle yeni sezonu garantileyecek olanlarla da. Bir çok yaz dizisi yazın yüksek reyting alsa da buna rağmen sezonun başlamasıyla birlikte eski reyting oranlarına sahip olamıyor. Bu durumda da bu sefer sezon ortasında ekranlara veda etmek durumunda kalıyor.

Bu sene ekranlara gelen yaz dizilerinden en çok izlenen yapımları sizin için derledik. Bir çok yaz dizisi arasında en çok beğenilen izlenilen diziler;

Yazın En Çok İzlenen Dizileri

Bu yıl yaz dizileri arasında en çok izlenen dizi Atv ekranlarında yayınlanan Kal p Yarası dizisi. Özellikle bu yaz ekranlara gelen yaz dizileri arasında farklı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin, Gökhan Alkan ve Merve Çağıran yer alıyor. Süreç film imzalı dizi Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Rakiplerinin yanı sıra en çok reyting oranlarını almayı başardı.

Listenin 2. sırasında yer alan dizi ise bir Kore dizisi uyarlaması. Bu yıl ekranlara gelen diziler arasında uyarlama olarak tek yapım ortaya çıkıyor. Fox ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi. Romantik-Komedi tarzında ki dizi yaz aylarında en çok izlenen 2. dizi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle başrollerin uyumu İlhan Şen ve Burcu Özberk bizi ekran başına kilitliyor. Öyle ki Demet Akalın bile diziden bir sahne paylaşarak bu yazın en iyi dizisi diyerek paylaşımda bulundu.

Aşk Mantık İntikam – Baht Oyunu – Kalp Yarası

3. sırada ise Kanal D ekranlarında yayınlanan bir dizi mevcut. Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu dizisi ise bu yılın sürpriz çıkışlarından birini yaptı. Ayrıca dizinin başrollerinden Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel sizi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Özellikle dizinin fragmanları bile youtube’da en çok izlenenler arasına giriyor.