Yakında Yayınlanacak Yeni Dizilerden Haberler

Yeni sezonun başlamasına az kalmasıyla birlikte yakında başlayacak yeni dizilerden haberler gelmeye başladı. Yaz aylarında yeni sezonda ekrana gelecek olan yeni dizilerden bilgiler gelmeye devam ediyor.

Ağustos ayının sonlarına yaklaşmaktayız. Eylül ayının başında yeni sezonunda başlamasıyla birlikte geçtiğimiz sezon ekrana gelen diziler yeni bölümleriyle geri gelecek. Ayrı yeni sezonda ilk defa ekranlara gelecek bir çok dizi olacak. Ve en önemlisi yaz aylarında başlayan yaz dizilerinden bazıları ekran hayatına son verecek. Ve bazıları da yayın hayatına devam etme fırsatı yakalayacak.

Yeni Sezonda Ekrana Gelecek Yeni Dizilerden Haberler

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan iki yeni dizinin çekimlerine başlanılmış. Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizilerden biri Elbet Bir Gün diğeri ise Uzak Şehrin Masalı dizisi. İki dizi de Fox ekranlarında yeni sezonda ekranlarda olacak.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin başrollerinde Kuzey Yıldızı dizisinden çok sevdiğimiz Aslıhan Güner var. Ayrıca Yasak Elma dizisinin yakışıklılarından Barış Kılıç’da erkek başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Timur Acar, Zeynep Eronat ve Begüm Birgören gibi sevilen isimler var. Dizinin çekimlerine Kars’ta başlanıldı. Ani harabelerinde gerçekleştirilen çekimlerden ilk kareler geldi bile. Dizinin tanıtım fragmanının yakın zamanda ekranlarda dönmesini bekliyoruz.

Uzak Şehrin Masalı

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak bir başka dizisi Elbet Bir Gün‘ün çekimleride Kapadokya’da başladı. Setten karaler gelmeye başladı bile. Şebnem Bozoklu’yu tekrar ekranlarda göreceğiz. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Sinem Ünsal, Burak Yamantük yer alacak. Dram tarzında yazılan dizi bizi ekran başına kilitleyecek gibi duruyor. Özellikle Şebnem Bozokluyu bu tarz bir dizide izlemek güzel olacak. Bu dizinin de yakın zamanda tanıtımları ekranlarda dönecektir.

Elbet Bir Gün

Bu yazımızda sadece televizyon ekranlarında yayınlanacak dizilerden değil dijitalde yayınlanacak işlerden de bahsedeceğiz. Usta oyuncu İlyas Salman yıllar sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gain son zamanlarda başarılı projeleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Yeşilçam’ın başarılı isimlerinden İlyas Salman’ın yeni projesinin ismi henüz basına bildirilmedi. Aksiyon, macera ve gençlik tarzında olacak olan dizinin okuma provaları oldu. Ayrıca yakın zamanda sete çıkması planlanıyor.

Bir başka dizi haberi ise Show TV’den geldi. Yeni sezonda Yalancı adıyla ekranlara gelecek dizinin çekimleri başladı. Hatta ki dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı bile. Dizinin başrollerinde birbirinden sevilen isimler yer alıyor. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin yer aldığı dizide ayrıca Cemal Toktaş, Hazal Türesan ve Şahin Irmak var. Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı dizi yakında Show Tv ekranlarında.

Ayrıca geçtiğimiz sezonun işlerinden olup yeni sezonda ekranlara gelecek olan diziler de bir bir çekimlere başladı. Kardeşleri, Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova çekimleri başlayan diziler arasında. Ayrıca yeni sezonda ekranlara gelecek olan diğer diziler de Yalancılar ve Mumları dizisinin de çekimleri başlamış.