Türk Dizilerinden Hangisinin Modern Bir Versiyonunu Görmek İstersiniz?

Türk televizyon ekranlarında yayınlanan Türk dizilerinden hangisinin modern bir versiyonunu görmek istersiniz? Geçtiğimiz yıllarda yayınlanmış ve ekran macerasını sonlandırmış final yapan diziler yeniden başlasaydı hangisini tekrardan televizyonlarda görmek isterdiniz.

Yayınlandıkları dönemde bir çok kişi tarafından izlenmiş ve yüksek reytingler alan diziler tekrar yeni modern bir versiyonu ile ekranlara gelecek olsa hangi diziyi izlemek isterdiniz.

Sevdiğiniz dizilerden hangisinin modern bir versiyonunu tekrar aramızda görmek isterdiniz? Ya sevdiğiniz oyuncularla tekrar kaldığı yerden başlaması? Yada başka oyuncularla aynı senaryonun günümüze uyarlanmış modern bir hali? Mesela buna örnek olarak Leyla İle Mecnun ve Çocuklar Duymasın’ı örnek verebiliriz. İki dizide kaldığı yerden aynı oyuncu kadrosu ile günümüz şartlarına uygun bir şekilde devam etti.

Eğer elinizde sevdiğiniz bir Türk dizisinin modern bir versiyonunu görme şansı olsaydı hangisini görmek isterdiniz?

Türk Dizilerinden Hangisinin Modern Bir Versiyonu Çekilsin?

Yayınlandığı dönemlerde senaryosu yarım kalan yada hikayesi biten diziler arasından da seçebilirsiniz. Eğer bu listede istediğiniz Türk dizisi yoksa yorumlarda yazabilirsiniz.