Teen Wolf Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden Teen Wolf yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan sevilen dizi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

2011 ve 2017 yılları arasında MTV kanalında yayınlanan dizi 6 sezon boyunca ekranlara geldi. Bu sene eski diziler tekrardan ekranlara kervanına katılırken bunların arasına Teen Wolf da dahil oldu.

100 bölüm süren dizi fantastik aksiyon tarzından dizi tarzında yayınlandı. Adından da anlaşılacağı üzere genç bir kurt adamın başına gelenleri ekranlara getirdi. Teen Wolf dizisinin oyuncu kadrosunda Tyler Posey, Holland Roden, Dylan O’Brien yer alıyor.

Dizinin yeni bölüm müjdesi geçtiğimiz haftalarda geldi. Tam olarak tam bir sezon olmasa da dizinin devam filmi yapılıyor. Devam filminde eski oyunculardan şu anlık sadece Tyler Posey’in adı geçiyor. Diğer oyuncu kadrosundan oyuncularla da görüşülme aşamasında. Daha netleşen başka bir oyuncu henüz olmadı. Teen Wolf filminin yayınlanacağı platformda belli oldu.

Scott McCall karakterini canlandıran Tyler Posey devam filminde yer alacağını sosyal medya hesabında duyurdu.

Teen Wolf Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Öncelikle dizi olarak değil de film olarak geri döndüğünü tekrardan hatırlatalım. Dizinin devam filmi Paramount+ yayınlacak. Ayrıca dizinin ilk 6 sezonu Aralık ayında Paramount+’da yayınlanacak. Ardından da Teen Wolf filmi 2022 yılında platformdaki yerini alacak.

Dizinin tüm kadrosu geçtiğimiz yıl bir zoom sohbetinde bir araya gelip hayranlar için bir etkinlik yapmıştı. Eğer izlemediyseniz youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. Tyler Posey Teen Wolf’un geri dönme fikrine en sıcak bakan oyuncular arasında. Hatta geri dönüş fikirleri ile ilgili dizinin yapımcısına devamlı fikirler sunuyor. Dizinin diğer oyuncular da dizi de tekrardan yer almak ile fikirlerini sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı. Eğer anlaşma konusunda sıkıntı olmazsa kadronun büyük bir bölümü yeni bölümde yer alacaktır.

Filmin cast çalışmaları bittikten sonra sene sonu gibi film çekimlerine başlanması bekleniyor. Filmde yer alacak oyuncular netleştikçe sizle paylaşacağız.

Siz de henüz Teen Wolf dizisini izlemediyseniz ve fantastik yapımlardan hoşlanıyorsanız Netflix üzerinden diziye ulaşabilirsiniz.