Özge Yağız’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Sevilen günlük dizi Yemin ile yıldızı parlayan Özge Yağız’ın yeni dizisi belli oldu. Özge Yağız yeni bir diziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yemin dizisinin ardından Sol Yanım dizisinde başrol olarak yer alan oyuncunun dizisi uzun soluklu olmamıştı. Şimdi yer aldığı dizi usta oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Özge Yağız’ın Yeni Dizisi “Baba”

Özge Yağız Show Tv ekranlarında tanıtımları dönen Baba dizisinin kadrosuna dahil oldu. Baba dizisi özellikle kadrosunda ki usta isimle dikkatleri çekiyor. Ay Yapım’ın yapımcılığını yaptığı Baba dizisinin başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor.

Haluk Bilginer’in Baba dizisinin projesini kabul ettikten sonra sete çıkan dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanında şimdilik sadece Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor. Dizinin kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı Kadir Saruhanlı karakterinin kardeşi Büşra rolünü Özge Yağız canlandıracak. Özge Yağız kendisine gelen dizi projeleri arasından Baba dizisini kabul etti.

Dizide Özge Yağız’ın canlandırdığı karakter eşinden boşanıp baba evien geri gelen Büşra’nın hüzünlü hikayesi seyirciyi derinden etkileyecek.

Dizide Tolga Sarıtaş’ın partneri olarak da Beril Pozam yer alacak. Özge Yağız’ın hayranları yeni dizisi için şimdiden çok heyecanlandı. Umarız baba dizisi reytinglerde de istediği başarıyı yakalar. Baba dizisi yakında Show Tv ekranlarında.

Özge Yağız’ın sevgilisi Gökberk Demirci hakkında açıklamalarını merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.