Özge Yağız’ın Baba Dizisinde ki Partneri Belli Oldu

Sevilen oyuncu Özge Yağız’ın Baba dizisinde ki partneri belli oldu. Yakın zamanda Show Tv ekranlarında tanıtımları dönen Baba dizisinin kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Dev oyuncu kadrosuyla bu senenin iddialı yapımlarından olan Baba dizisinin oyuncu kadrosuna her geçen gün yeni isimler dahil oluyor. Haluk Bilginer gibi usta bir oyuncunun kadrosunda olduğu dizisinin yakın zamanda yayın hayatına başlayacak.

Özge Yağız’ın Baba Dizisinde ki Partneri Kim?

Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Özge Yağız’ın yer alıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosuna Özge Yağız’a partner olarak gelen isim Hakan Kurtaş oldu.

Baba dizisinin senaryosunu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum kaleme alıyor. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor. Özge Yağız’ın partneri olarak dahil olan Hakan Kurtaş dizide İlhan karakterini canlandıracak.

Hakan Kurtaş, Baba dizisinden önce Mucize Doktor dizisinde rol almıştı. Baba dizinde çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Servetini kurtarmak için büyük bir mücadelenin içinde kendini bulacak olan İlhan’ın hikayesini ekrana yansıtacak. Bu sırada Emin’in eşinden boşanarak baba evine dönen kızı Büşra karakteri ile yakınlaşacak. Büşra karakterine Özge Yağız hayat verecek.

Özge Yağız’ın yeni dizisi hakkında detaylı bilgiyi ve fragmanı daha önce yazdığımız yazıda bulabilirsiniz.

Hakan Kurtaş’ın Baba dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu haberimizin kaynağı Birsen Altuntaş’dır. Daha detaylı bilgi için kendisini sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.