Netflix’de Favori Türk Diziniz Hangisi?

Netflix’de yer alan favori Türk diziniz hangisi? Netflix Türkiye pazarına girdikten sonra bir çok Türk yapımı dizi ve film projesine imza attı. Hala da atmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok yerinde büyük ilgi görüyor. Netflix’de yer alan Türk dizileri arasında siz hangilerini izlediniz?

İlk Netflix Türkiye yapımı Hakan Muhafız ile başlayan Netflix yapımı Türk dizileri yayınlanmaya devam ediyor. Türk süper kahraman dizisiyle Türkiye pazarına giren Netflix’in Türk dizilerinin başarısı devam ediyor.

Bu yapımlar dışında Netflix’de bir çok Türk yapımı filmde yer alıyor. Filmler İngilizce olmayan diller arasında en çok izlenen filmler arasında devamlı top 10’a girmeyi başarıyor. Türk yapımı film ve dizilerin başarısı yeni yapımların yolunu açıyor.

Netflix’de yer alan diziler arasında izlediğiniz Türk dizileri hangileri yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Türk dizilerinin başarısı devam ederken bir çok dizi bir sezondan fazla çekiliyor. Şu sıralar Kulüp ve Erşan Kuneri 2. sezon onayı aldı.

Netflix’de Favori Türk Dizisiniz?

-Hakan Muhafız
-Aşk 101
-Kuş Uçuşu
-Pera Palas’ta Gece Yarısı
-Kulüp
-Atiye
-Bir Başkadır
-Yakamoz-S245
-Erşan Kuneri
-Fatma
-50M2
-Mezarlık
-Uysallar