Madre Solo Hay Dos 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu yılın başlarında Netflix’de yayınlanan Madre Solo Hay Dos 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix’in orijinal Meksika yapımı dizileri arasında yer alan Madre Solo Hay Dos izlenmeleri ile 2. sezon onayını aldı. Diziyi izleyenler dizinin sezon finalinin bittiği yer itibariyle 2. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Netflix’in Türkçe kataloğunda İki Anne İki Kız olarak yayınlanan dizi İngilizce olarak da farklı bir isimle yer alıyor. İngilizce olarak da Daughter From Another Mother adıyla Netlix’in kataloğunda yer alıyor. Ayrıca dizi bu yılın başlarında yayınlandı ve çok sevildi. Dizi yayınlandığı zamanlarda ilk 10 listesinden bir türlü inmedi. Bizim ülkemizde o kadar ilgi görmese de global olarak izlenmesi iyiydi. Hal böyle olunca 2. sezon onayını alması fazla uzun sürmedi.

Madre Solo Hay Dos 2. Sezon Ne Zaman?

İkinci sezon onayı alan dizinin 2. sezon çekimleri geçtiğimiz ay bitti. Dizinin oyuncularının instagram hikayelerinden dizi çekimlerinden setten kareler paylaştılar. Oyuncuların yeni sezon çekimleri bitti. Dizinin başrolleri farklı projelerde ki işlerine başladılar bile. Dizinin 2. sezon çekimleri bitti. Madre Solo Hay Dos’un 2. sezonunun bu yılın sonuna doğru Netflix’de yayınlanmasını bekliyoruz. Dizinin çekimleri bitti. Sadece geriye dizinin bölümlerinin montajlanması ve yayınlanması kaldı.

Netflix’in Meksika orijinal yapımı dizilerinden olan Madre Solo Hay Dos’un 1. sezonu 9 bölümden oluşuyor. Dizinin bölümleri ortalama olarak 35-45 dakika arasında. Romantik komedi tarzı dizileri seviyorsanız bir izleyin derim. Ayrıca bu diziyi izleyip İspanyolca dizi izlemeyi sevdiyseniz İspanyolca Dizi Önerileri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Ludwika Paleta ve Paulina Goto yer alıyor. Ayrıca dizinin konusunu ilk başta ülkemizde yayınlanan Paramparça dizisine benzetseniz de tamamen farklılıklar var. Çocukların doğum zamanında karışması dışında bir benzerlik yok.

Madre Solo Hay Dos 2. Sezon

İki Anne İki Kız dizisinin konusuna gelince birbirinden tamamen farklı iki kadın şans eseri aynı hastanede doğum yapar. Doğum için hastaneye gittiklerinde ikisi de aynı oda da kalmak zorunda kalır. Ayrıca aynı oda da kaldıkları zaman içerisinde birbirlerinden hiç hoşlanmazlar. Doğum esnasında ise hastane de yer alan çalışanlar çocukları karıştırır. Çok geçmeden bu durumun farkına var hastane iki kadını da arar. İkili de bu kısa süre içinde bebeklere çok alışmıştır. Çocukların değişimi ve kadınların birbirlerinden hoşlanmazken çocuklar için bir araya gelmesi konu ediniyor.

Sizde Madre Solo Hay Dos 2. sezon ne zaman diye merak ediyorsanız elimizden geldiğince cevaplamaya çalıştık. Dizinin kesin bir yayınlanma tarihi henüz açıklanmadı. Ama büyük oranda 2021 yılının son aylarında yada 2022’nin ilk aylarında yayınlanması muhtemel.