Kasım’da Netflix’de Neler Yayınlanacak?

Netflix üyeliğiniz varsa ve bütün içerikleri izlediyseniz Kasım’da Netflix’de neler yayınlanacak merak ediyorsanız sizi böyle alalım. Dijital platform her ay olduğu gibi yeni içerikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Kasım ayında yine bir çok dizi, film ve belgesel Netflix’in arşivinde ki yerini alacak. Yeni olarak başlayacak dizi ve filmlerin yanı sıra yeni sezonları ile ekranlara gelecekler de var.

2021 Kasım’da Netflix’de Neler Yayınlanacak? Netflix Kasım Ayı İçerikleri

Şuan için 13 tane içerik gelecekler listesinde yer alıyor. Ayrıca daha fazla tam sıralı liste için Netflix uygulamasından da bulabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden Çok Yakında butonundan yakın zamanda eklenecekleri de görebilirsiniz.

Netflix Türkiye’nin bu ay Kasım ayı için yayınlayacağı içerikler arasında Türk yapımı bir dizisi de mevcut. 5 Kasım Cuma günü Netflix’de 1. kısmı yer alacak olan Kulüp dizisi. Türk yapımı Orijinal Netflix dizisinin başrollerinde başarılı isimler yer alıyor. Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı drama dizisi cuma günü yayında. 1950’li yılların İstanbul’unda geçiyor dizi.

Kulüp

İlk bölümleriyle gelecek bir başka yapım ise bütün dünyanın merakla beklediği Arcane. Lol yani League of Legends oyunundan uyarlanan animasyon dizisi olacak. İlk 3 bölümüyle 6 Kasım’da izleyicilerle buluşacak. Dizinin bütün dünya üzerinde en çok izlenen yapımlar arasına girmesi büyük ihtimal. Özellikle LOL oyununun dünya üzerinde ki kitlesini göz önüne alırsak eğer.

arcene-lol-dizisi
arcene-lol-dizisi

Ayrıca yeni sezonları ile Netflix kataloğunda yer alacak diziler ise Narcos: Mexico 3. sezou ile gelirken, Big Mouth ise 5. sezonu ile geliyor. İki dizinin de yeni sezonları 5 Kasım’da Netflix’de ki yerini alacak.

19 Kasım’da yer alacak diziler arasında Hellbound ve Cowboy Bebop yer alacak. Ayrıca Kainatın Hakimleri: Keşif 2. kısmıyla 23 Kasım’da Netflix’de.

Ayrıca film sevenler için de güzel filmler gelecek. Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Red Notice‘de Kasım ayında Netflix’de yer alıyor. 12 Kasım’da Netflix’de Red Notice filmini izleyebilirsiniz. Ayrıca diğer bir film olan Beni Çok Sev ve tick, tick… Boom! filmi 19 Kasım’da yayınlanacak.

Red Notice

Ayrıca Netflix’in sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan Kasım ayında yayınlayacaklarını bildirdiği liste;

Kasım’da Netflix’de Yer Alan Yapımlar