İspanya’da Antena 3 Kanalında Yayınlanan Türk Dizileri

Türk dizilerinin ünü sınırları aşmaya devam ederken İspanya’da Antena 3 kanalında yayınlanan Türk dizileri listesini sizin hazırladık.

Antena 3 kanalı daha önce dünyaca ün yapmış dizilerden olan La Casa De Papel’e ev sahipliği yapmış bir kanal. Kanal Türk dizilerinin ilgisi karşısında kayıtsız kalmayıp yayın akışına Türk dizilerini de eklemiş. Öyle ki bir çok Türk dizisini kanalında İspanyolca dublajlı bir şekilde yayınlıyor. Netflix’in daha sonra aldığı La Casa De Papel’in ilk 2 sezon orijinal kanalı Antena 3 kanalı. Başarılı işlere imza atan kanal şuana kadar 5 tane Türk dizini bünyesinde barındırıyor.

Antena 3 Kanalında Yayınlanan Türk Dizileri Listesi

Final Yapan Türk Dizileri

1- Kızım

Kanal ilk olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisini İspanyolca dublajlı olarak yayın kuşağına ekledi. Kızım dizisinin gördüğü ilgiden sonra bir bir diğer Türk dizilerini de yayın listesine eklemeye devam etti. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı dizi toplam 34 bölümden oluşuyor. Kızım dizisi “Mi hija” ismiyle kanalda yayınlanmış. Kızım dizisinin konusuna gelince; 8 yaşına kadar teyzesiyle büyüyen Öykü babasını hiç tanımamıştır. 8 yaşına kadar yaşadığı teyzesi onu terk edince Öykü babasını bulmak zorunda kalacaktır.

2- Kadın

Türkiye’de Fox Tv kanalında yayınlanan Kadın dizisi Antena 3 kanalında Mujer adıyla yayınlandı. 3 sezon boyunca devam eden dizi toplam 81 bölümden oluşuyor. Yayınlandığı zaman Türkiye’de büyük ilgi gören dizi İspanya’da da büyük ilgiyle izlendi. Kadın dizisinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Seray Kaya yer alıyor. Kadın dizisinin konusu ise; Kocasının ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan çocuklarıdır. 2 tane çocuğu ile hayatın zorluklarını bir oyuna çevirmeye çalışır.

Yeni Bölümleri Hal Devam Eden Türk Dizileri

1- Sadakatsiz

Şuan hala yeni bölümleri çekilmeye devam eden Sadakatsiz dizi Antena 3 kanalında da yayınlanıyor. Caner Cindoruk ve Cansu Dere’yi bir araya getiren dizi kanalda Infiel ismiyle yayınlanıyor. Ayrıca İspanyol kanalında daha önce İngiliz versiyonu yayınlanmasına rağmen dizinin Türk versiyonun da büyük ilgi görmesi güzel. Doctor Foster dizisinden uyarlama olan Sadakatsiz dizisi de büyük ilgiyle izleniyor.

2- Masumlar Apartmanı

Türkiye’de Salı akşamları yayınlanan ve yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı. Ayrıca dizinin yeni bölümleri ekranlara gelmeye devam ediyor. İspanya’da Inocentes adıyla yayınlanıyor. Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı dizi drama türünde. Dizinin konusuna gelince Derenoğlu ailesinin yaşadığı hikaye gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanma. Derenoğlu ailesinin sırları ve psikolojik sorunları ekranlara geliyor.

3- Bir Zamanlar Çukurova

Yine Türkiye’de hala devam etmekte olan bir başka dizi Bir Zamanlar Çukurova. Dizinin şu sıralar 4. sezonuyla Türkiye’de yeni bölümleri ekranlara geliyor. Ayrıca Tierra Amarga ismiyle Antena 3’de ki yerini alıyor. Ayrıca dizinin konusu ise büyük zorluklara rağmen Çukurova’da büyük sınavlardan geçen bir aşkın hikayesi ekranlara geliyor.

Eğer İspanya’da yaşıyorsanız ve İspanyolca dublajlı olarak Türk dizilerini seyretmek istiyorsanız Antena 3’ün internet sitesinden dizilere ulaşabilirsiniz. Türk dizilerini İspanyolca dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca umuyoruz ki yakın zamanda Antena 3 bu listesine yeni Türk dizilerini ekleyecektir.