Hande Erçel’in Sevdiği Kitaplar Neler?

Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Selin karakteriyle sevilen Hande Erçel’in sevdiği kitaplar neler? 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Güneşin Kızları dizisinde yer alan güzel oyuncu bugün dünyanın bir çok ülkesinden hayrana sahip.

Hande Erçel ayrıca Disney Plus da Türkiye yüzlerinden biri oldu. Sen Çal Kapımı dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan güzel yıldızı 28 milyondan fazla kişi takip ediyor.

En son yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisiyle hayran kitlesini genişleten Hande Erçel’in giydikleri, dinledikleri ve okudukları hayranları tarafından yakın takipte. Hayranları Hande Erçel’i Spotify üzerinden bile takip ediyor. Erçel’in dinlediği şarkılara kadar yakından takip ediyorlar.

Hande Erçel’in sevdiği kitaplar listesine röportajlarında söylediği bilgilerden ulaştık. Röportajlarında okumaktan hoşlandığı kitaplar listesini sizin için derledik.

Hande Erçel’in Röportajlarında Sevdiğini Söylediği Kitaplar

  • Tanrılar Okulu/Stefano D’Anna
  • İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar/Raphaelle Giordano
  • İçimizdeki Şeytan/Sabahattin Ali
  • Yabancı/Albert Camus

Peki siz sevilen oyuncu Hande Erçel’e bir kitap önermek isteseydiniz bu hangi kitap olurdu?

Hande Erçel’in Spotify’da dinlediği şarkılara ve profiline ulaşmak için buraya gidebilirsiniz. Hande Erçel’in çalma listeleri de yer alıyor. Erçel’in onaylı spotify profili, kendisi intagram hesabı üzerinden paylaşmıştı.