Erkan Meriç Yeni Dizisi ile Ekranlara Dönüyor

Yer aldığı Adını Sen Koy dizisiyle büyük başarı yakalayan Erkan Meriç yeni dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Adını Sen Koy dizisinin ardından Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinde yer alan sevilen oyuncunun yeni dizisi belli oldu.

Erkan Meriç’in hayranları yeni dizi haberine çok sevinecek. Erken Meriç’in yeni dizisi hakkında detaylar;

Erkan Meriç Yeni Dizisi Hakkında Bilgiler

En son Zalim İstanbul dizisi ile ekranlarda olan Avşar Film yeni dizisi ile yakında sete çıkmaya hazırlanıyor. Yeni dizinin yönetmenlik koltuğunda Aytaç Çiçek yer alacak. Dizinin başrol oyuncuları da geçtiğimiz günlerde belli oldu.

Dizinin başrollerinde Doğan Bayraktar, Sude Zülal Güler ve Bahar Şahin yer alıyor. Ayrıca dizinin senaryosunu Kırgın Çiçekleri Aşk ve Mavi, Koca Koca Yalanlar dizilerinin senaristi Burcu Över kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak Erkan Meriç dahil oldu. Böylelikle Erkan Meriç yeni dizi ile ekranlara dönmüş olacak. Bu duruma en çok hayranları sevinecek. Erkan Meriç, uzun bir aradır ekranlarda yoktu.

Dizinin cast çalışmaları henüz tam olarak bitmedi. Dizi de baba ve amca rolleri içinde 2 önemli rol içinde cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin Kanal D ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Dizi hakkında detaylı bilgiler geldikçe sitemizde bulabilirsiniz.

Ayrıca Erkan Meriç’in detaylı biyografisi için sizi biyografi yazımıza alalım. Erkan Meriç’in sorularımızı yanıtladığı soru cevap yazısında kendisi hakkında detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.