Dizi Severlere Yazın İzlenecek Diziler

Yaz aylarının gelmesiyle insanlar yazın izlenecek diziler aramaya başladı bile. Yaz dizilerinin özellikle revaçta olduğu dönemlerdeyiz. İsterseniz yeni başlayan yaz dizilerini seyredebilirsiniz. Yada çok farklı bir şey yaparak daha önceden izlemediğiniz ve izlemek istediğiniz dizilere başlamak için tam sırası bizce.

Sizin için bu güzel zamanlarda izlemeniz için birbirinden farklı dizilerin yer aldığı bir liste hazırladık. Hem yaz dizilerinden hem de nostalji niteliğinde eski dizilere rastlayabilirsiniz.

Yazın İzlenecek Diziler

Yaz aylarında olduğumuz için ilk önerimiz bu yaz yayın hayatına başlayan diziler arasından. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Aşk Mantık İntikam dizisi. Bu yazın ekranlara gelen diziler arasında en çok beğendiğimiz diyebilirim. Burcu Özberk ve İlhan Şen’in muhteşem uyumu sizi ekran başına kilitliyor. Bir çok yaz dizisinde olduğu gibi bu yaz ekrana gelen diziler arasında uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Orijinali Kore yapımı olan diziye bu yaz göz atmayı unutmayın.

Sizi eski diziler arası bir yolculuğa çıkarmaktan mutluluk duyarım. TRT 1 ekranlarında nostalji kuşağında yer alan Yedi Numara dizisine de başlamak için doğru zaman. Dizinin bölümleri şuan ekranlara gelen dizilere göre daha kısa hem de. Eskiden izlemediyseniz yada tekrardan izlemek istiyorsanız 7 Numara dizisine göz atmanızda fayda var. Trt 1 ekranlarında yayınlandığı gibi Trt 1’in internet sitesinde de bölümler mevcut.

Bir diğer önerimiz ise Netflix orijinal yapımı olacak. Yabancı dizi izlemeyi seviyorsanız Netflix’in ilk orijinal yapımlarından olan Orange is the new black dizisine bir göz atın. Gerçek bir olaydan esinlenen diziler arasında. Yeni Moda Turuncu kitabından esinlenerek yapılan dizi 7 sezondan oluşuyor. 91 bölüm uzun uzadıya izlemek istiyorsanız başlamanın tam sırası.

Listenin sonunda ise geçtiğimiz yaz aylarında başlayan başka bir yazlık dizi mevcut. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in olduğu Sen Çal Kapımı dizisi. 2. sezonuyla bu yaz da yayınlanmaya devam eden dizi son sezonu ile bizlerle. Başrollerin muhteşem uyumu bizi ekranlara bağlıyor.

Eğer daha önceden izlemediğiniz diziler varsa onlara da göz atabilirsiniz. İzleme listenizde yer alıp da bir türlü vakit bulamadığınız dizilere başlamak için tam sırası. Netflix aboneliğiniz varsa ve listenizde bir çok yapım varsa ilkinden başlayarak listenizi bitirebilirsiniz. Ya da youtube üzerinden nostalji yaparak eskiden ekranlara gelen, geldiğinde izlemeyi düşündüğünüz diziler de olabilir. Daha önce izlemek için fırsat bulamadığınız diziler özellikle.