Barış Arduç Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Barış Arduç yeni dizisi ne zaman ekranlara gelecek ? Kiralık Aşk dizisinde yakaladığı başarılı ivme ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Barış Arduç’un yeni dizi projesi merak konusu.

Başarılı yapımlarda yer alan yakışıklı oyuncunun yeni dizisi ne zaman başlayacak? Barış Arduç’un yer alacağı yeni dizisinde kimler yer alıyor? Barış Arduç’un yeni dizisi hangi kanalda yayınlanmaya başlayacak gibi sorulara bu yazımızda yanıt veriyoruz. Bu detayları bu yazımızda ele almaya çalışacağız. İsterseniz fazla uzatmadan dizi hakkında detaylara geçebiliriz.

Barış Arduç Yeni Dizisi Hakkında Detaylar

Barış Arduç’un başrollerinde yer alacağı dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır ve Salih Bademci yer alıyor. Daha önce de Kiralık Aşk dizisinde birlikte rol alan Barış Arduç ve Salih Bademci’yi yeni dizide tekrar bir arada görmek güzel olacak.

En son Çukur dizisinde canlandırdığı karakter ile televizyon ekranlarına gelen Barış Arduç’un yeni dizisi hangi kanalda? Herhangi bir kanalda yayınlanmayacak. Barış Arduç’un yeni dizisi televizyon ekranlarında yayınlanmayacak. Barış Arduç’un yeni projesi Netflix’de yayınlanacak. Netflix’in Türk yapımı orijinal yapımlara ağırlık veriyor.

Oysa ki Netflix’de ekranlara gelecek olan diziyi bütün hayranlar tarafından izlenemeyebilir. Ne yazık ki bu televizyonda yayınlanmasını bekleyenler için bir hayal kırıklığı oldu. Kod Alı Klüp dizisinin yapımcılığını O3 Medya yapıyor. Dizide yer alması için Serenay Sarıkaya’ya da teklif gitmişti. Serenay Sarıkaya’nın dizide yer alıp almayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan dizide Barış Arduç Çukur’da yer aldığı Arık Böke Erdenet karakterine karşın daha farklı bir karakterle ekranlara geleceğini söyledi. Oyuncunun yer aldığı dizinin hazırlıkları şu sıralar sürüyor. Barış Arduç Kod Alı Klüp dizisinde taksici karakterini canlandıracak.