Arcene 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Arcene 2. Sezon Onayı Aldı mı?

Netflix’in bu sene yayınladığı League of Legends evreninde geçen dizisi Arcene 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Dizi yayınlanmaya başladığından itibaren 3’er bölüm 3’er bölüm yayınlandı. Toplam 9 bölümden oluşuyor 1. sezon. Sezon finalinin ardından dizinin sevenleri yeni sezon ne zaman diye merak etmeye başladı.

Netflix’de yayınlanan dizi League of Legends severler tarafından değil sadece dizi severler tarafından da seviliyor. Dizinin 1. sezon finalinin ardından 2. sezonunu olup olmayacağı merak ediliyor. Merakla beklenen haber geldi.

Arcene 2. Sezon Olacak mı?

Arcene için beklenen 2. sezon haberi bugün geldi. 1. sezon finalinin ardından çok geçmeden haberin gelmesi dizinin hayranlarını sevindirdi. League of Legends ve Netflix’in sosyal medya hesaplarında dizinin 2. sezonunun olacağı müjdesi geldi.

League of Legends hesabının youtube kanalında Arcene dizisinin 2. sezon duyurusu aşağıda ki video ile müjdelendi.

Riot Games ve Fortiche Productions’un ortaklaşa yaptığı Animasyon dizisi yayınlandığından beri dünyada en çok izlenen yapımlar arasında. Undercity Nights etkinliklerinde de dizinin 2. sezon onayı aldığı açıklandı.

Arcene 2. Sezon Ne Zaman?

Dizinin 2. sezon onayının almasının ardından hayranlar yeni sezonun ne zaman olacağını merak etmeye başladı bile. Dizinin hayranları 1. sezon finalinden sonra yeni sezonu iple çeker durumda. Ama ne yazık ki Riot Games’de bu konuda tam olarak kesin bir tarih gelmese de tarih konusunda net olmayan bilgilendirme de geldi.

Arcene 2. Sezon Ne Zaman?

“2. sezonun üzerinde çalışıyoruz. İyi haber 2. sezon için 6 yıl beklemek zorunda kalmayacağız. 1. sezonu yaparken üzerinden 6 yıl geçmiş. Ama diğer kötü haber ise Arcene dizisinin 2. sezonunun 2022 yılında gelmeyecek olması. ” Dizinin büyük ihtimalle en erken tarih olarak 2023 yılı gözüküyor.

Riot Ceo’sunun twitter hesabından yaptığı açıklamaya bakabilirsiniz;

Arcene 2. sezon ne zaman diye merak edenleri az da olsa bilgilendirmeye çalıştık.