Akın Akınözü ve Öykü Karayel Partner Oldu!

Akın Akınözü ve Öykü Karayel yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hercai’nin yıldızı Akın Akınözü’nün yeni dizisi belli oldu. Bugün Birsen Altuntaş’ın yaptığı habere göre Akın Akınözü “Kaderimin Oyunu” dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Öykü Karayel’de en son Netflix’in Türkiye yapımı Bir Başkadır ile ekranlardaydı. Öykü Karayel, Akın Akınözü ile partner olacak. Dizinin oyuncu kadrosuna ayrıca Sarp Apak dahil oldu.

Ayrıca ikilinin başrollerini paylaşacağı dizinin yapımcılığını NGM Medya yapıyor. NGM Medya Sefirin Kızı ve Kardeşlerim dizileriyle başarılı işlere imza atıyor.

Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapacak. Ayrıca dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci yazacak.

Akın Akınözü ve Öykü Karayel Kaderimin Oyunu İle Ekranlara Dönüyor

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu; Asiye 2 çocuğu olan güzel bir kadındır. Çok küçük yaşta annesi vefat etmiştir ve üvey annesi ile büyümüştür. Mutluluğu ise Cemal’de yakalayacağına inanır. 17 yaşında Cemal ile evlenir. Asiye 2. çocuğu Umut’a hamile kaldığında ise Cemal içine kapanır ve bunalıma girer. Bunalımın ardından evi terk eder.

Cemal evi terk ettikten sonra zengin bir ailenin kızı olan Helin Demirhan ile tanışması hayatını değiştirir. Helin, Cemal’e aşık olur. Cemal’in aklı hala Asiye’de olsa da Helin hamile kalınca bir seçim yapmak durumunda kalır. Helin ile zengin hayatını seçecektir. Çocukları ile tek başına kalan Asiye’nin hayatı ise Demirhan ailesinin yanında büyüyen Mahir ile tanışmasıyla değişecektir. Demirhanların evinde neler olacak? Asiye ve Cemal yıllar sonra tekrar bir araya gelecek mi?

Dizinin şu anlık hangi tv kanalında yayınlanacağı belli değil. Gelişmeler belli oldukça sayfamızda yayınlayacağız.